Kredyt w banku czy przez internet?

Posted by on Sie 2, 2014 in Blog | 0 comments

Kredyt w banku czy przez internet?

Bankowe systemy zabezpieczeń i weryfikacji z roku na rok stają się bardziej złożone i restrykcyjne. Dziś z uzyskaniem kredytu gotówkowego problem ma praktycznie każdy, bo europejski kryzys gospodarczy przyczynił się też do spadku kondycji instytucji finansowych. Szczególnym obostrzeniom poddano wszelkiego rodzaju pożyczki. Dziś, by wniosek został rozpatrzony pozytywnie trzeba mieć dobrą, stałą pracę, stabilną sytuację materialną oraz niemalże krystaliczną historię kredytową. Opóźnienia w płatności rat za telewizor, niezapłacony rachunek za prąd – mogą rzutować na wiarygodność klienta, a dostęp do takich informacji ma prawie każdy pracownik banku. Rejestry dłużników – BIK, ERIF czy BIG – znacznie przyczyniły się do zmian na rodzimym rynku pożyczkowym.

dwójka seniorów z pustym portfelem

Alternatywa dla pożyczek bankowych

Naturalnym następstwem tych ograniczeń jest pojawienie się firm, które uzupełnią powstałą lukę i wyjdą na przeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów. Kredyt bez bik przez internet czy pożyczka online to właśnie takiego rodzaju produkty finansowe – łatwo dostępne, przyznawane też zadłużonym, szybkie i wygodne. Cechują się dużą większą przyznawalnością niż propozycje banków, bo najczęściej pożyczka udzielana jest na podstawie uproszczonej procedury weryfikacyjnej. Wystarczy dostęp do komputera, własny rachunek bankowy oraz telefon komórkowy, by móc stać się klientem parabanku. Pierwsze świadczenie opiewa zazwyczaj na kwotę nie przekraczającą kilkuset złotych i zwrócić je należy po upływie około miesiąca. Więcej informacji na temat zasad weryfikowania wniosków i udzielania pożyczek znajduje się pod adresem http://judaszowesrebrniki.pl/kredyt-bez-bik-przez-internet.

Zalety internetowych pożyczek

Wśród pozytywnych stron takiego rozwiązania można wymienić między innymi:

  • bardzo krótki czas realizacji pożyczki,
  • możliwość przedłużenia okresu spłacania,
  • uproszczone składanie wniosku,
  • wypłacanie gotówki nawet osobom zadłużonym.

Z tego powodu kredyty internetowe stały się szybko ofertami popularnymi i atrakcyjnymi. W sytuacjach awaryjnych – gdy zepsuje się telewizor, trzeba wykupić lekarstwa, zalejemy mieszkanie sąsiada – są często najlepszym rozwiązaniem problemu. Warto od czasu do czasu przeglądać nowe produkty, bo co jakiś czas pojawiają się promocje zmniejszające koszty pożyczki do minimum.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *